look4style

Look 4 Style

8krát originální diáře, které vymyslely české hlavičky a vyrábí české ručičky

Míša z Lovemusic | 23.11.2016

Diáře mají jednu nevýhodu. Jsou jenom na rok. Po roce si prostě musíš pořídit nový. Ve skutečnosti je to ale velká výhoda. Každý rok tě může doprovázet jiný diář. A že je z čeho vybírat! V následujícím článku jsme dali dohromady ty nejzajímavější kousky, které jsou u nás k mání. Kritéria byla dvě. Originální nápad a česká výroba. Pojďte s námi prozkoumat české diáře s nápadem pro rok 2017.

5 + 1 důvod, proč je česká kabelka lepší, než kterákoliv jiná na světě

Míša z Lovemusic | 25.10.2016

Včera vyšel na idnesu článek o tom, jak Syrské děti v Turecku údajně šijí pro Zaru, Mango a M&S. Článek nic moc (jak už to na jmenovaném serveru bývá zvykem), nicméně diskuze k tématu (především na Faceboku) mě malinko zvedla ze židle. Tak jsem si zase sedla a napsala následující článek.

9 podob dámy: Klasická desková hra ve variantách, které jste nikdy nezkusili, ale měli byste

Míša z Lovemusic | 30.05.2016

S deskovkami se v posledních letech roztrhl pytel. Kdo by hrál dámu, když může hrát všechny ty Aktivity, Dixity, Hry o trůny a kdoví co ještě. Na šachovnice s plochými hracími kameny tak pomalu usedá prach. Pojďme je oprášit a zahrát si dámu v překvapivých obměnách!

Zákulisí trhů nezávislé módy: Někdy se schovám v backstagi a čtu si nebo spím

Míša z Lovemusic | 20.04.2016

Kde sehnat na jednom místě hodiny z vinylové desky s motivem kapitána Ameriky, mapu světa jako stírací los nebo tradiční kapesní nožík rybičku z 24karátového zlata? No přece na Fashion marketech v Brně a v Praze. Ve dvou dubnových víkendech se na jedno místo sjedou výrobci a prodejci nezávislé módy, šperků a designu. Značka tvého srdce (čti Lovemusic) je hrdým pořadatelem těchto akcí. Pojď nakouknout do zákulisí a popovídat si se Zbyňkem a Katkou, kteří spolu v roce 2010 s pořádání Fashion Marketů začali.

ŠOK! V obchodě LoveMusic pozitivně diskriminují ženy! Sleva 22 % má vyrovnat rozdíl v příjmech mužů a žen

Míša z Lovemusic | 11.04.2016

Průměrný muž si v Čechách vydělá 30 450 Kč za měsíc. Aby na stejný plat dosáhla průměrná žena, musí odpracovat za měsíc o 47 hodin víc, což je bezmála 6 dní. Na tento problém má pomoci upozornit den za rovné příjmy, který připadá na 15. dubna. V tento den se rozhodlo 30 různých obchodů pozitivně diskriminovat ženy nabídkou slevy 22 %. Je nám ctí být mezi nimi. Zažijte na vlastní kůži, jaké by to bylo, kdybychom my, ženy, vydělávaly stejně jako muži. V LoveMusic tento týden všechny ženy zaplatí o 22 % méně než muži. Jestli tě zajímá, jak získat slevu i pro sebe, čti dál!

Harmonie v showroomu

Liška | 31.03.2016

Vyladili jsme pro vás nový showroom. Kromě toho, že je boží, stylový, voní novotou, tak je navíc maximálně harmonický. Vévodí mu totiž obrovská mandala z našich náušnic, kterou pro vás vytvořila umělkyně Anička. Stačí jeden pohled a budete úplně sladění! Nevěříte? Tak se přijďte přesvědčit na vlastní oči...

Dlouhé prsty Davida B.

Marie Novotná | 16.03.2016

Byla jsem děcko, psaly se osmdesátky a když se člověk z uřvaného marasmu Kotvaldů a Jandů dostal ze školy domů, zalezl si s úlevou do kouta obyváku mezi krabice od banánů k posvátnýmu středobodu, oltáři, oáze, nebo jak to ještě chcete popsat. Prostě ke gramofonu zn. Tesla s podomácku vyrobenýma reprobednama a prohraboval se těmi poklady, co se tam za léta pracného křečkování nashromáždily.

8 hrozných Quentina Tarantina, film který musíte vidět

Roman Žižlavský | 14.03.2016

Skvěle načasován, uprostřed zimy, vstoupil do našich kin nový snímek legendy stylových akčních filmů Quentina Tarantina s názvem Osm hrozných. Mrazivý a plný sněhu, na rozdíl od naší středoevropské zimy.

Jsi vášeň, jsi láska, jsi bouře, jsi pochopení – Jsi žena

Liška | 08.03.2016

Dnes je Mezinárodní den žen a jak jinak ho oslavit než oslavou samotné ženskosti. Lovemusic ve spolupráci s návrhářem a sochařem Markem Cinkem a Lenkou Liškou přináší originální sadu šperků Womanity. Pro všechny ženy, které mají chuť projevit svoji osobitost, být samy sebou.

Kompletně šik s Complexity

Liška | 19.02.2016

Kamarádka si mi na kafi stěžovala: „To je pořád dokola. Když si vezmu náušnice, nemám k nim co na krk. Když si vezmu náramek, většinou se mi nehodí k náušnicím. Když už to nějak zkompletuju, druhý den mám chuť na něco jinýho a všechno začíná nanovo.„

nenechte si ujít