Radek Petráš

Stand-up komik a copywriter

Tvoje největší Love?
Rétorika. Baví mne s lidmi konverzovat o hlubokých filosoficko-ekonomicko-politicko-socio-morálních otázkách. Např.: „Měli bychom dál tvrdě válčit proti drogám? A nebo bychom měli jít spíše cestou dekriminalizace, výzkumu těchto látek a postupného vzdělávání naší společnosti?“ Ze všeho nejvíc však miluju život se všemi jeho aspekty.

Nejoblíbenější Music?
Láska. Skutečně rád naslouchám „beatům“ mého srdce. Pro někoho to však může znít jako cliché, ale význam tohoto francouzského slova je kopie či otisk. Vážně si však myslíte, že lze lásku zkopírovat, že to je nudný stereotyp a že všichni cítíme stejně? : - ) Zkrátka poslouchám hudbu podle nálady. Pro praktiky tady mám však několik slov která zkuste napsat do YouTube – Gramatik, Nouvelle Vague, Proleter, Deep Sax House, XXYYXX, Thievery Corporation, Tycho.

Co děláš?
Držím-li mikrofon a lidé poslouchají – jsem moderátor. Držím-li mikrofon a lidé se smějí a přemýšlí – právě jsem stand-up komik. Nedržím-li mikrofon a lidé se smějí a nebo cítí různé emoce – jsem herec. Houpu-li se s brýlemi v hamace v Lužánkách pod stromem, u toho kouřím joint a mám před sebou prázdnou stránku v bloku z vinylu – jsem kreativec.

Co od Lovemusic nejvíc miluješ?
Není to o produktu… Já nejvíc miluju tu grupu lidí kolem. Komunita stejně smýšlejících veselých lidí, kteří se snaží dělat to, co je baví. Rozdávat lásku a radost lidem okolo sebe. Spojovat nespojitelné. Tvořit neobjevené. Jakoby říkali – „Hele, koukej se, jde to…“ … jo a pořídil jsem si od nich parádní pásek, který je i na fotce. Takže správně bych měl říct: „LoveMusic není -zdaleka pouze- o produktu“

 

FB

www.radekpetras.cz

 

 

Od Lovemusic doporučuji

Komentáře